Pomem Parkur Kursu

Fiber Polis Hazırlık Kursu

Pomem Parkur 

Hazırlık Kursu

Pomem Parkur Hazırlık Kursu olarak siz değerli Polis adaylarına en iyi şekilde eğiterek Polis Akademisine gönderiyoruz! Bizimle beraber alacağınız eğitimle ilgili tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. 

Hayallerini Erteleme!

Pomem Parkurumuzda Neler Yapıyoruz?

TEKNİK VE TAKTİK EĞİTİMLER

Teknik ve taktik eğitimlerimizde tüm haraketlerin detaylarına kadar sizlere gösteriyor ve tekrar yapıp harakete alışmanızı sağlıyoruz.

NİZAMİ SPOR SALONU

İstanbul Kağıthane’de bulunan spor salonumuz Sınavda gireceğiniz spor salonunun bire bir aynısıdır.

FOTOSEL İLE SANİYE ÖLÇÜMÜ

Fotoselimiz ile süre alımı yapıyor ve çalışmalardaki eksiklerinizi görüyor ve size detaylı şekilde anlatıyoruz.

KONDİSYON ANTREMANLARI

Kondisyon Polis Parkuruna girecek tüm adaylar için çok önemlidir. Bu yüzden Belirli günlerde Kondisyon Antremanları yapıyor ve gelişiminize katkı sağlıyoruz.

UZMAN ANTRENÖRLER

Her bir antrenörümüz alanında uzman ve bu sektörde 2 yıl ve üstü çalışmıştır. Tüm hatalarınızı görüp sizlere detaylı şekilde anlatıp Parkurda sürenizin düşmesini sağlamaktadır.

%100 SANİYE DÜŞÜRME GARANTİSİ!

Ne olursa olsun ilk geldiğiniz anda aldığınız süre ile son günlerde alacağınız süre aynı olmayacak! Bunun garantisini sizlere veriyoruz!

Fiber Parkur Hazırlık Kursu

Kazanan Öğrencilerimizin Görüşleri

Buraya Gelmeden önce başka bir akademide çalışmalarımı yapıyordum ancak 47 saniyenin altına bi türlü inemedim. Sonrasında Fiber Parkur hazırlık kursunu buldum ve 1 ay sonra 43 saniyeye kadar düşüş sağladım. Teşekkürler! İyiki varsınız.
Fatma Yüksel
Herkese merhaba, buraya aklımdakileri yazmaya kalksam roman olur... Öyle bir kurs ile çalıştım ki tüm hocaları güleryüzlü ve kibar, hatalarımı farkedip söyleyen hatta benim için özel program yazan bile oldu. Sizler sayesinde artık hayalimi gerçekleştirdim. Eğer ki Pomem parkur hazırlık kursu arıyorsanız vakit kaybetmeyin!
Hande Akyol

Fiber Polis Hazırlık Kursu

İletişim